Facebook
instagram
telegram

اوقات فراغت

موضوع جلسه :
اوقات فراغت (تعریف اوقات فراغت/چگونگی برنامه ریزی و استفاده غنی از فصل تابستان و...)


کارشناس جلسه :
سرکار خانم عابدی
تعدادمخاطبین حاضر :
22نفر

متن گزارش :

پس از عرض سلام و علیک سلام بین خانم عابدی و مخاطبین جوان و نوجوان جلسه ی عمومی گروه جوانان راس ساعت18:20آغاز گردید.در این جلسه خانم عابدی تعریفی از اوقات فراغت نموده است که به شرح زیر است :
"اوقات فراغت به معنای وقت آزاد است و در طول مدتی که در مدرسه یا دانشگاه بودید میتوانید در این فصل تابستان که وقت آزاد هست به نحو احسن استفاده کرد و به عبارتی دیگر برنامه ریزی لازم برای استفاده عالی از فصل تابستان انجام داد."
برخی از مخاطبین از جمله آقایان محمدعظیمی و بهروزجعفری نظرات و سوالاتی در این خصوص مطرح نمودند و جواب هم از کارشناس دریافت نمودند.یکی از این سوالاتی که آقای محمدعظیمی مطرح نمود این بود که :
"چگونه میتوان برای برنامه های پیچیده و طولانی مدت پس از برنامه ریزی انجام شده را با موفقیت به اتمام رساند...؟"
خانم عابدی در پاسخ به سوال مخاطب جوان گفتند :
"میتوان کارهای یا برنامه های بزرگ را به بخش های کوچکتر تقسیم نمود و هر کدام براساس برنامه ریزی های انجام شده کار را پیش برد و موفق هم شد..."
خانم عابدی در ادامه جلسه گفتند :
باید در فصل تابستان برنامه ریزی لازم را انجام دهیم تا از اوقات فراغتمان به خوبی استفاده کنیم.به عبارتی دیگر وقت یا زمان طلاست. باید به خوبی استفاده کرد و نگذاریم در اوقات فراغت زمانمان را از دست یا هدر بدهیم.
خانم عابدی مثالی از شب امتحانات گفتن و فرمودند که : خیلی ها هستند که از زمان که طلاست به خوبی استفاده نمیکنند و برای امتحان مطالعه درسها را نگه میدارند برای شب امتحان...!
که مدت در این شرایط ذکر شده کم است و باید از قبل آنرا مطالعه میکردیم و برنامه ریزی های لازم را روی آن انجام میدادیم و مشکلی که کمبود وقت است ایجاد نشود.
در پایان جلسه خانم کارشناس پیشنهادی برای استفاده خوب از اوقات فراغت دادند که دوستان با افت شنوایی حتماً در جلسات گفتار در مانی و امکاناتی که موسسه در اختیار عزیزان قرار داده است به نحو احسن استفاده و شرکت کنند و همچنین پیشنهاد مطالعه روزنامه را در اوقات فراغت هم دادند و آقای بهروزجعفری پیشنهاد استفاده از سایت اینترنت www.jaaar.comرا دادند. در آخر جلسه اطلاع رسانی در خصوص اردوی6تیر1393به مخاطبین انجام شد.ارسال نظر


Scroll to Top